Warsztaty języka angielskiego w Centrum Edukacji Klimatycznej

W zeszły poniedziałek (22.04.2024) uczniowie klasy 5B mieli okazję uczestniczyć w warsztatach języka angielskiego w Centrum Edukacji Klimatycznej w Krakowie (warsztaty z British Council). Temat przewodni warsztatów to ‘Earth Day’.

Uczniowie mogli poszerzyć swoje słownictwo związane z ekologią i środowiskiem. Uczestnicy wspominają, że warsztaty były ciekawym przeżyciem, a zarazem świetną okazją do poznania nowych słów.

Dzieci opisują to doświadczenie następująco: Graliśmy w grę o owadach i kwiatach, następnie panie zliczyły punkty i dostaliśmy nagrody w postaci teczek, zakładek i notesów. Mogliśmy poznać nowe słowa w języku angielskim związane z wiosną i przyrodą, ucząc się jednocześnie tego języka. Bardzo nam się podobało, najbardziej ucieszył nas quiz.