Wartości

Wspieramy rodziców w wychowaniu dzieci w duchu wartości chrześcijańskich i patriotycznych, otwartości i szacunku dla drugiego człowieka.

Atmosfera

Bezpieczeństwo emocjonalne jest podstawową potrzebą młodego człowieka. Dokładamy wszelkich starań aby uczniowie w szkole czuli, że nie są pozostawieni sami ze swoimi problemami.

Wysoki poziom nauczania

Zależy nam na wysokim poziomie kształcenia, na rozwoju osobistych talentów, a także kształtowaniu kompetencji miękkich takich jak współpraca, kreatywność czy umiejętność sprawnego komunikowania się, także w językach obcych.

Bogata oferta zajęć pozalekcyjnych

Nasza szkoła daje uczniom możliwość realizowania własnych zainteresowań lub po prostu wyjścia poza utarty schemat. Naprzeciw chłonnym dziecięcym umysłom mogą wyjść zajęcia pozalekcyjne.

Lokalizacja i wyposażenie

Nasz szkoła posiada wyposażenie, materiały i pomoce dydaktyczne sprzyjające nowoczesnemu procesowi kształcenia a oferta szkoły obejmuje wykorzystanie technik i programów multimedialnych.