Każdy człowiek to inny świat

Uczniowie kl. 5b realizowali oryginalny projekt w ramach tegorocznego tematu wiodącego w naszej szkole. Poznać – pokochać – rozwijać siebie: to zadanie na całe życie, ale dobrze jest zacząć je już teraz.  W ramach zajęć z wychowawcą nasi piątoklasiści projektowali i wykonywali lapbooki o sobie samych. Zawartość była podzielona na trzy części: ja w przeszłości (dzieciństwo), teraz (jaki jestem, co lubię, jakie mam cechy, pasje, jak lubię spędzać czas itp.) oraz moje marzenia, czyli ja w przyszłości. Już sama praca nad lapbookami przyniosła wszystkim wiele radości, ale i okazji do zastanowienia się nad sobą, a efekty pracy są naprawdę rewelacyjne. Wystawę lapbooków chętnie oglądali rodzice podczas niedawnego spotkania,  codziennie przyciąga także zainteresowanie uczniów. Każdy z nas jest inny, każdy z nas do fascynujący ląd, ciągle do odkrycia. Dobrze jest czasem to dostrzec!