Uczniowie kl. 3a realizują projekt MŁODY ODKRYWCA

3 października uczniowie klasy 3 uczestniczyli w pierwszych w tym roku szkolnym zajęciach organizowanych przez Młodzieżowy Ośrodek Kultury,  w ramach realizacji projektu „Młody Odkrywca – Przystanek Natura, Kultura, Krajobraz”. Uczniowie po krótkich zabawach edukacyjno-integracyjnych przystąpili do indywidualnej pracy.

Podczas zajęć poruszany był temat ukształtowania terenu naszej Ojczyzny oraz położenia głównych miast i rzek Polski. Dzieci na mapkach konturowych naszego kraju z precyzją zaznaczały odpowiednimi kolorami ukształtowanie Polski czyli góry, wyżyny, pojezierza i niziny. Dzieci bezbłędnie odwzorowywały bieg naszych rzek: Wisły, Warty, Odry, Bugu czy Sanu. Aktywna i zaangażowana postawa dzieci świadczyły o tym, że trzecioklasistom podobała się taka forma nauki.