Wymiany międzynarodowe
Start pierwszej wymiany projektu Erasmus +

Od 26 do 29 września 2022 r. odbywała się pierwsza wymiana projektowa w formie online dla nauczycieli odpowiedzialnych za realizację projektu The Best Tip for Healthy Diet: “Cook It Yourself and Keep Away from Fast Food”

Partnerami naszej szkoły w tym projekcie są Turcja i Chorwacja, a temat wymiany brzmi następująco:  Podstawowe strategie zdrowotne.

Podczas spotkania szkoły poszczególnych państw wymieniały się doświadczeniami i opowiadały w jaki sposób  przygotowują uczniów do pracy nad tematem projektowym. Każde państwo przedstawiło jak wygląda system szkolnictwa w danym kraju oraz krótką charakterystykę szkoły.

Przedstawione zostały również plakaty wykonane przez uczniów, które reklamowały temat projektu. Poniżej prezentujemy jeden z nich. Został wykonany przez Alicję Skórę z klasy 8a i w bardzo ciekawy sposób przedstawia temat zdrowego odżywiania.