Jak spędzisz dzień w szkole?

Zerknij na kilka naszych propozycji!

KROK 1.

JEŚLI WSTAJESZ WCZEŚNIEJ MOŻESZ SPĘDZIĆ PORANEK W ŚWIETLICY

Porozmawiaj z kolegami, narysuj coś ładnego albo po prostu wyłóż się wygodnie na miękkiej pufie.

KROK 2.

ZAJRZYJ DO AULI

To w tym miejscu o godz. 7:45 spotykamy się na modlitwie, dzielimy dobrym słowem i wymieniamy uśmiechy 🙂

KROK 3.

DOWIEDZ SIĘ CZEGOŚ NOWEGO

Punktualnie o godz. 8 zaczynamy zajęcia. Pasjonuje Cię przyroda,literatura, a może sztuka? Na pewno będziesz miał okazję to sprawdzić!
Każda lekcja trwa 45 minut, dzwonek rozpoczyna 10 minutową przerwę na drugie śniadanie lub mecz w Piłkarzyki z przyjaciółmi.

KROK 4.

ZJEDZ COŚ PYSZNEGO I ZACZERPNIJ ŚWIEŻEGO POWIETRZA

Po piątej lekcji 20 minutowa przerwa zaprasza klasy I-III na obiad do stołówki szkolnej. Klasy starsze udają się na zieloną przerwę,podczas której spędzają czas na szkolnym podwórku. Możesz wtedy swobodnie pobiegać, zagrać w koszykówkę lub piłkę nożną.
Po szóstej lekcji podczas 15 minutowej przerwy klasy 7-8 udają się na obiad. Uczniowie z klas 4-6 mają czas na gry i zabawy podwórkowe.

KROK 5.

POTRZEBUJESZ CISZY? WSTĄP DO BIBLIOTEKI

Znajdziesz tu nie tylko wspaniałe książki, które przeniosą Cię do wymarzonego świata, ale również przestrzeń na to, by spokojnie pomyśleć, odrobić zadanie lub po prostu się zrelaksować.

KROK 6.

POZNAJ KOGOŚ NOWEGO!

Po lekcjach możesz wrócić do świetlicy. Wspólne spędzanie czasu zbliża do siebie różnych uczniów, spróbuj nawiązać nową znajomość! Razem możecie pograć w gry planszowe, zbudować nową konstrukcję z LEGO czy oddać się artystycznemu tworzeniu 🙂