Zbiórka zabawek Fundacji Mam Marzenie – pomagajmy!

Fundacja Mam Marzenie zaprasza do udziału w zbiórce zabawek na Dzień Pluszowego Misia.

25 listopada na całym świecie obchodzony jest Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji wolontariusze Fundacji Mam Marzenie zbierają maskotki, zabawki, gry i artykuły szkolne dla pacjentów z dziecięcych oddziałów szpitalnych.

„Czy wiecie, ile w życiu chorego dziecka potrafi zmienić jeden pluszowy miś? Dla małego pacjenta to często najbliższy przyjaciel. Gdy dziecko przytula się do takiego pluszaka, nie czuje się samotne. Liczymy, że pomożecie nam zebrać jak najwięcej misiów”. Aleksandra Bieg, rzeczniczka prasowa Fundacji Mam Marzenie.

ZBIERAMY pluszowe maskotki, zabawki, gry, puzzle, klocki, kredki, kolorowanki itp.

WAŻNE jest, aby wszystkie przekazane rzeczy były NOWE, to wymóg sanitarny.

TERMIN: DO 27 LISTOPADA

GDZIE PRZYNOSIMY? Do biblioteki szkolnej

Dzięki prezentom na Dzień Pluszowego Misia dzieci przeżyją chwile radości, łatwiej zniosą pobyt w szpitalu i długotrwałe leczenie. Fundacja Mam Marzenie serdecznie zaprasza do udziału w zbiórce!

PRZYŁĄCZ SIĘ DO AKCJI !!!

WYWOŁAJ UŚMIECH NA TWARZACH CHORYCH DZIECI !!!

Bernadeta Żarnowska wraz z szkolnymi Wolontariuszami