Zakończenie akcji charytatywnej z okazji Dnia Dobrych Uczynków

W dniach 20.04 – 18.05.2023 r. uczniowie naszej szkoły zbierali artykuły papiernicze i gry planszowe dla wychowanków z Zespołu Szkół Specjalnych nr 3 w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie.

Wynik zbiórki:
1. Gry planszowe – 61 szt.
2. Blok techniczny – 5 szt.
3. Ołówki/ kredki – 18 szt./ opak.
4. Plastelina – 2 opak.
5. Kolorowanki – 12 szt.
6. Inne: długopisy – 15 opak.; farby – 3 opak.; mazaki – 2 opak.; gumki do zmazywania – 1 opak.; zestaw plastyczny – 2 opak.; koszulki do segregatora – 1 opak.; papier xero – 1 opak.; bloki rysunkowe – 3 szt.; papier kolorowy – 5 szt.; zeszyty – 33 szt.; pluszaki – 3 szt.; pędzle – 1 opak.

Dnia 19 maja, w Dniu Dobrych Uczynków, pan Tomasz – przewodniczący Rady Rodziców – dostarczył dary.
Wszystkim, którzy włączyli się w zbiórkę – za ofiarność i okazane serce dziękują opiekunowie akcji: pomysłodawczyni – pani Katarzyna Wilczek i pani Agnieszka Bartyzel.

PS. Motto to our dear pupils to remember: A friend in need is a friend indeed.