• To wydarzenie minęło.

Inauguracja roku szkolnego 2022/23

1 września 2022 | 09:00 11:00

9.00 – Msza Św. w Kościele Parafialnym p.w. Świętych Apostołów Piotra i Pawła na ul. Grodzkiej 52a.

Po Mszy Św. spotkamy się na podwórku kamiennym, a następnie z wychowawcami w klasach.

W sytuacji deszczu rodzice i uczniowie klas pierwszych mają spotkanie z dyrektorem szkoły w auli szkolnej na II p. Uczniowie kl. II-VIII spotykają się z wychowawcami w swoich klasach.

Do zobaczenia!

W imieniu dyrekcji i grona pedagogicznego serdecznie witamy wszystkich uczniów w nowym roku szkolnym! Szczególnie miło jest nam gościć nowych członków naszej społeczności. Mamy nadzieję, że Wam się u nas spodoba! 🙂 Wszystkim uczniom życzymy dużo energii, promiennego uśmiechu, samych sukcesów i pięknych przyjaźni! Niech ten rok zostawi w Waszych sercach miłe wspomnienia. Powodzenia!