Wybory przewodniczącego samorządu szkolnego

W dniu 27 września odbyły się w szkole wybory na przewodniczącego samorządu. W tym roku kandydowało dziewięciu uczniów z klas V – VIII. Głos oddały 373 osoby.

Każdy z kandydatów miał swoich zwolenników, jednak zdecydowanie najwięcej osób poparło Laurę Baś z klasy VIII b. Tym samym Laura została nową przewodniczącą szkoły. Drugie miejsce zajął Józef Plechawski, a trzecie Kornelia Kasperczyk.

Wszyscy kandydaci z Laurą na czele staną się częścią samorządu uczniowskiego. Będą wspierani przez kilku uczniów, którzy zgłosili pracy na rzecz szkoły. Poniżej wszyscy członkowie samorządu:

1. Laura Baś VIII b
  2. Józef Plechawski V a
  3. Antoni Zynek VI b
  4. Kazimierz Czarnowicz VII a
  5. Karolina Płatek VII b
  6. Kornelia Kasperczyk VIII a
  7. Mateusz Szucki kl. VIII a
  8. Weronika Kusio VIII b
  9. Antonina swałdek VIII b
  10. Hanna Obara V b
  11. Maria Filipek VI a
  12. Tymoteusz Wawrzyńczak VIII b

Wszystkim gratulujemy odwagi i otwartości na potrzeby innych. Życzymy owocnej współpracy, ciekawych inicjatyw i zadowolenia z podejmowanych działań!

Opiekunki samorządu – Anna Lech i Bernadeta Żarnowska