Szlachetna paczka – udany finał!

W tym roku po raz kolejny przyłączyliśmy się do ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka. Rodzina, którą wsparliśmy składa się z 6 osób i pochodzi z Ukrainy. Największym problemem rodziny jest choroba nowotworowa najmłodszego  4-letniego dziecka.

Zbiórka trwała prawie miesiąc. Dzięki wsparciu wielu osób udało się zebrać prawie 6 tysięcy zł, które zostały przeznaczone na zakup bonów podarunkowych do sklepów: CCC, Media Markt, Agata Meble.

Rodzina będzie mogła zakupić potrzebne obuwie zimowe czy brakujące meble jak stół czy szafa. W piątek 15-ego grudnia wspólnie z uczniami klas 8 pakowaliśmy zgromadzone dary: m.in. : środki chemiczne, kosmetyki, jedzenie, zabawki, przybory szkolne, tablet czy pościel.. W sumie było aż 19 paczek, które dzięki życzliwości naszych rodziców  zostały dostarczone do Magazynu Szlachetnej Paczki a następnie trafiły do rodziny.

W imieniu wolontariatu szkolnego bardzo dziękuję za hojne wsparcie naszej akcji.

Anna Gajewska