Święto Pluszowego Misia w klasach I-III

25 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Pluszowego Misia. Choć trudno w to uwierzyć, pierwszy miś maskotka powstał w roku 1902 i do dziś pozostaje jedną z najpopularniejszych dziecięcych zabawek na świecie. Z tej okazji, w naszej bibliotece szkolnej, już od piątku zaroiło się od misiów i tych, którzy najbardziej lubią je przytulać.  Każdy uczeń z klas I-III mógł przynieść swojego ulubionego pluszowego misia do szkoły.

Uczniowie kl. II i III wykonali piękne prace plastyczne z misiem w roli głównej, które zawisły pod sufitem w bibliotece, a uczniowie klas starszych (VIa i VIIa) wspólnie z p. Bernadetą przygotowali dla najmłodszych sporo ciekawych zabaw, wierszy, zagadek, piosenek i informacji o misiach (tych bajkowych i prawdziwych). Na zakończenie było również małe co nieco, ukochany przysmak Kubusia Puchatka 😉