Świetlicowy Kiermasz Wielkanocny zakończony sukcesem

Dzisiejszego dnia zakończyliśmy sprzedaż ozdób wielkanocnych, które od poniedziałku można było zakupić w szkolnym holu. Kwota zebrana ze sprzedaży zostanie przekazana na leczenie Frania Foremnego, który zmaga się guzem kanału kręgowego. Chłopiec pochodzi z Małopolski i leczony jest od sierpnia 2022 roku. Ostatnio choroba przybrała na sile i aby móc kontynuować kosztowne leczenie, Franio potrzebuje dodatkowego wsparcia. Udało się uzyskać sumę 3 tysięcy złotych, która w całości zostanie przekazana na zbiórkę. Podopieczni świetlicy są dumni, że ich prace będą ozdabiać nie tylko wielkanocne stoły, ale też pomogą w leczeniu ich rówieśnika.

Serdecznie dziękujemy uczniom, którzy przyczynili się do wykonania upominków i z ogromną sumiennością prowadzili sprzedaż. Podziękowania kierujemy również do wszystkich, którzy zechcieli dokonać zakupu naszych towarów i złożyć datek 🙂

Jak jeszcze można pomóc Franiowi?

• Wysyłając SMS o treści 0229682 na Numer 75365
  • Przekazując 1,5% podatku