Piknik szkolny

W dniu 27.05.2023 na terenach SALOS odbył się Piknik Szkolny

Piknik rozpoczął się Mszą Świętą, która była upiększona śpiewem Chóru Rodziców naszej Szkoły. Prowadzący liturgię ksiądz Marian przypomniał jak pięknym dziełem jest szkoła prowadzona przez Siostry Urszulanki oraz zaznaczył, że w każdym z nas leży dbałość o wiarę, do czego może się znacząco przyczynić powstająca w naszej szkole Wspólnota Rodziców.

Po Mszy Świętej każdy z uczestników Pikniku mógł skorzystać z przygotowanych atrakcji, a wśród nich ponad 20 dyscyplin sportowych, które były prowadzone na boisku SALOS oraz atrakcji około-sportowych, takich jak dmuchańce, darty, okulary VR i bańki mydlane. Oprócz rozwoju ruchowego, uczestnicy Pikniku mogli skorzystać z przysmaków serwowanych przez Kawiarenkę (kawa, ciasta, przekąski, grill, lemoniada, wata cukrowa  i LODY!) oraz spróbować szczęścia w loterii fantowej. Dla najmłodszych były przygotowane piniaty, malowanie twarzy oraz kolorowanki

Coroczny piknik był doskonałą  okazją aby spotkać się, porozmawiać oraz pokonkurować ze sobą. Dzięki wspaniałej pogodzie i przygotowanym ciekawym atrakcjom, każdy miał okazję spędzić wspaniale czas. Piknik jest wspaniałą okazją do zacieśnienia relacji wśród dzieci jak i starszych uczestników pikniku, a zdjęcia wykonane przez szkolnego fotografa pozwolą nam zachować wspomnienia na dłużej.

Dziękujemy wszystkim za dobrą atmosferę i świetną zabawę. Do zobaczenia za rok !!!