Nasze szkolne jasełka

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy i magiczny czas, pełen radości i rodzinnych spotkań.

We wtorek 10 stycznia klasy 2a i 2b przedstawiły swoją opowieść o narodzinach Jezusa dzieciom z urszulańskiego przedszkola. Po przedstawieniu przedszkolaki i drugoklasiści  wspólnie zaśpiewali kolędy.

O godzinie 16.00 na występ drugoklasistów zostały zaproszone rodziny. Szczególnie ciepło dzieci przywitały swoje babcie i swoich dziadków składając im piękne życzenia z okazji zbliżającego się ich święta. Mali aktorzy z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne. Po przedstawieniu i po wspólnym kolędowaniu na wszystkich czekał skromny poczęstunek.

Bardzo się cieszymy, że po dłuższej przerwie znowu mogliśmy się spotkać  i wspólnie przeżywać radość z narodzin Jezusa.