Krakowski Konkurs Recytatorski

W poniedziałek 15 stycznia sześcioro uczniów naszej szkoły wzięło udział w przesłuchaniach rejonowych XXI Krakowskiego Konkursu Recytatorskiego. Na scenie Krakowskiego Forum Kultury zaprezentowali się kolejno, w różnych kategoriach wiekowych, Aleksandra Piskor, Marianna Rogulska, Eliza Żarnowska, Maria Hurnik, Barbara Kubik i Szymon Skorupa oraz liczne grono utalentowanych artystów z innych szkół. Wszystkie występy nagradzano entuzjastycznie gromkimi brawami i mimo tremy towarzyszącej młodym artystom spotkanie miało niezwykle miły przebieg. Jury stanęło przed bardzo trudnym zadaniem, ale ostatecznie, po burzliwych obradach, wyłoniło zwycięzców. Wśród nich znaleźli się, ku naszej wielkiej radości: Marysia i Basia (odpowiednio II i I miejsce w kat. kl. 4-6) oraz Szymon (II miejsce w kat. kl. 7-8).

Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale, który odbędzie się już niedługo!