Konkurs ,,Żywe obrazy” – zapraszamy klasy I-III

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w rodzinnym konkursie fotograficznym ,,Żywe obrazy” organizowanym przez Przedszkole nr 42 Sióstr Urszulanek UR w Krakowie.

Konkurs jest skierowany do dzieci (3-6 lat) oraz uczniów klas I-III szkół urszulańskich.

Pracę konkursową stanowi fotografia przedstawiająca „żywy obraz” przygotowana przez rodziców i dzieci.

Poprzez mimikę, ubiór, fryzurę czy dobór odpowiednich rekwizytów należy ukazać postać/scenę przedstawioną na znanym obrazie. Wyboru dzieła malarskiego dokonuje uczestnik konkursu.

Wykonaną fotografię należy przesłać na adres zima@przedszkole42.krakow.pl w formacie JPG w terminie do 08.03.2024 r.

Zgłoszenie powinno zawierać także zgodę rodzica na przetwarzanie danych osobowych dziecka, która znajduje się w poniższym linku.

Więcej informacji w regulaminie.

Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody!