Aktualności

Konkurs Świetlik
Adam Ormanty z klasy 1 B zdobył główną nagrodę w konkursie przyrodniczym ŚWIETLIK.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcy oraz pozostałym uczestnikom, wśród których aż 10 osób z naszej szkoły otrzymało wyróżnienie!

Adam Ormanty z klasy 1 B zdobył główną nagrodę w konkursie przyrodniczym ŚWIETLIK.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcy oraz pozostałym uczestnikom, wśród których aż 10 osób z naszej szkoły otrzymało wyróżnienie!