Konkursy
Konkurs plastyczny dla krakowskich uczniów „Światowe Dziedzictwo–Młodzieńcza Wizja 2023”

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszam do udziału w konkursie plastycznym wszystkich uczniów naszej szkoły. Konkurs poświęcony jest krakowskiemu dziedzictwu kultury i polega na ukazaniu tego, co uznamy za ciekawe, inspirujące i ważne w naszym pięknym Krakowie. Ja piszą organizatorzy: ,,Historia, impresje, życie codzienne, obiekty sztuki, mieszkańcy, a nawet przyszłość – wszystkie te tematy mogą być inspiracją dla młodych artystów!”.

Konkurs polega na stworzeniu pracy w formacie pocztówkowym 10 x 14 cm (rysunki, prace malarskie, akwarele, linoryty, monotypy, intarsje, zdjęcia, kolaże), na temat własnego miasta lub innych miast światowego dziedzictwa. Ważne, aby obrazek zajmował całą powierzchnię pocztówki.

Pracę można przynosić do mnie, do 25 kwietnia. Zapraszamy serdecznie do udziału!

Więcej szczegółów tutaj.

Aleksandra Wnęk