Klasy siódme świętują Światowy Dzień Języka Angielskiego i Światowy Dzień Ziemi

W piątek 21 kwietnia uczniowie klas siódmych celebrowali dwa święta: Światowy Dzień Ziemi (22.04) i Światowy Dzień Języka Angielskiego (23.04).

Celem wydarzenia było podniesienie świadomości uczniów w zakresie dbania o ich najbliższe otoczenie, a także podniesienie kompetencji językowych, takich jak poszerzenie słownictwa i prowadzenie dyskusji o ochronie środowiska.

Uczniowie tworzyli prezentacje dotyczące ochrony środowiska, a następnie dzielili się swoimi pomysłami na forum klasy. Wszystkie aktywności odbywały się w języku Szekspira. Dodatkowo, uczennice klasy 7a przygotowały gazetkę szkolną z poradami, jak dbać o nasze środowisko.

Nasi wspaniali uczniowie jak zwykle wykazali się dużym zaangażowaniem, niezwykłą kreatywnością i sprawnością w posługiwaniu się językiem angielskim, pracując pod czułym okiem nauczycieli: pani Katarzyny Wilczek, pani Agnieszki Bartyzel i pana Krzysztofa Kulki.