Jeszcze raz wesprzyjmy Frania Foremnego!

Franio Foremny to chłopiec, z którym wiązała się niedawna szkolna inicjatywa – konkurs pt. ,,Najpiękniejsza ozdoba bożonarodzeniowa”. Dużo dzieci wykonało piękne prace plastyczno – techniczne, które przekazane zostały na licytacje. Dziękuję z serca wszystkim uczniom, którzy poruszeni historią Frania przynieśli do szkoły piękne bombki, choinki, szopki i aniołki. Środki z licytacji prac przeznaczone zostały na leczenie chłopca. Franio jednak nadal potrzebuje naszej pomocy. Jest w trakcie leczenia za granicą i jeśli w ciągu miesiąca nie uda się zebrać odpowiedniej kwoty potrzebnej do prowadzenia immunoterapii, Franio będzie musiał wrócić do Polski.

Jak możemy pomóc?

• Wystawiając licytację
  • Licytując
  • Wysyłając SMS o treści 0229682 na Numer 75365
  • Przekazując 1,5% podatku
  • wspierając dowolną kwotą

U Frania wykryto neuroplastomę – złośliwy nowotwór układu nerwowego. Ponadto Franuś ma przerzuty do kości miednicy, kości udowej oraz drobne guzki w płucach. Diagnoza to nowotwór 4 stopnia, choroba rozsiana. Franiu od sierpnia 2022r.jest leczony, przeszedł też operację…

Rodzice szukają rozwiązań i pomocy, nadzieję znaleźli w Barcelonie, ale koszty leczenia są ogromne, znacznie przekraczające budżet polskiej rodziny.

WSPÓLNIE MOŻEMY WIĘCEJ!