Imieniny Siostry Agnieszki

Radości szczęścia moc
Słoneczka wesołego
Snów pięknych co noc

Tę piosenkę usłyszała Siostra Dyrektor z okazji swoich imienin, które świętowaliśmy w piątek 19 stycznia. Samorząd Szkolny zaproponował, aby każda klasa przygotowała coś na miarę własnych możliwości. Społeczność szkolna stanęła na wysokości zadania i każda klasa przygotowała wybraną przez siebie formę złożenia życzeń. Młodsi uczniowie klas 1-3 zaprosili Siostrę na poranną modlitwę, podczas której złożyli życzenia i zaśpiewali piosenkę. Starsze klasy 4-8 zaczęli z przytupem, klasa 8b przygotowała żywą laurkę, z prawdziwie wystrzałowymi życzeniami w postaci konfetti! Klasy 4b, 6b, 6a, 7b i 7a przygotowały utwory muzyczne o różnorodnym repertuarze i przy akompaniamencie różnych instrumentów. Klasa 4a przygotowała scenki z wierszami, klasa 5a zainscenizowała wiersz Jana Brzechwy “Chrząszcz” a klasa 5b zaprezentowała bajkę po francusku o lisie i kruku! Klasa 8a zwieńczyła całe spotkanie wręczeniem upominków.

Wszystkim zaangażowanym serdecznie dziękujemy za wkład pracy w przygotowanie najpiękniejszych prezentów, bo od serca. Nauczycielom wychowawcom za koordynowanie działań klas. Uczennicom z klasy 8a – Mai i Nikoli gratulujemy doskonałej roli konferansjerek.

Siostro! Jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla Siostry. Szczęść Boże!