Finaliści etapu wojewódzkiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły Tomasz Drożyński i Mateusz Niedźwiecki reprezentując miasto Kraków (oraz powiat) zostali finalistami etapu wojewódzkiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej rozgrywanych w Limanowej 09.04.2024 w drużynowym tenisie stołowym zajmując ostatecznie 5/6 miejsce.

W finałach wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej  w indywidualnym tenisie stołowym rozgrywanym 12.04.2024 także w Limanowej Tomasz Drożyński zajął ostatecznie 13 / 16 miejsce, a Mateusz Niedźwiecki 17 / 24 miejsce.

Warto podkreślić ,że w etapie wojewódzkim brali udział stali bardzo doświadczeni reprezentanci kadry wojewódzkiej oraz wybitni zawodnicy mistrzostw Polski uprawiający tę dyscyplinę wielokrotnie dłużej niż nasi reprezentanci.